Kredi Kartı Taksit

Kredi kartı taksitlendirmeyi oldukça güvenilir bir borçtan kurtulma yöntemi!

Posted on: Nisan 15, 2013

Kredi kartları, hem kullanım rahatlığı hem de taşıma kolaylığı nedeniyle günümüzde nakit para yerine kullanmayı tercih ettiğimiz ürünler. Ancak hem kolay alınabilir olması hem de limitlerinin sıkça arttırılması nedeniyle giderek daha çok kart sahibi borçlarını ödeyemez duruma gelmektedir. Kredi kartı borcunu taksitlendirme yöntemi bu durumun getirdiği bir ihtiyaçtan ortaya çıkmış, güvenilirliği açısından da yine birçok kişinin başvurduğu bir sistem haline gelmiştir. Firmamız uygun faizlerle kredi kartı taksitlendirmesi yaparak kişilerin borçlarını onların yerine kapatmaktadır. Kredi kartı taksitlendirme yöntemi sağladığı avantajlarla tam anlamıyla dertlere derman olmaktadır. Kredi kartı borcu taksitlendirildiğinde artık faizler katlanarak borcunuza eklenmez.
Kredi kartı kullanmak büyük bir kolaylıktır. Ancak kart borcunun tamamı ödenmediği takdirde devreye giren faizler, geri ödemede zorluklar yaşatmaya başlar. Bu durumda kredi kartı taksitlerdirme oldukça avantajlı bir yoldur. Bankalar aylık % 4-5 civarında bir faiz uygulamaktadır. Minimum ödemelerde kalan borç tekrar faizlendirilmektedir. Kredi kartı taksitlendirme sistemiyle bu faiz ödenmez. Borçları 1 yılda minimum ödemelerle kapatmak neredeyse imkânsızdır. Kredi kartı borcu taksitlendirme yoluna gidildiğinde ise taksitler değişmeyeceğinden ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Bu duruma gelmeden, firmamızdan finans yardımı alarak borçlarınız kapatabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu taksitlendirmek için, borcunuzun ne kadar olduğu değil, sadece kartınızda vade farkının tahsil edilebilmesi için bir miktar limitin bulunması önemlidir.
Kredi Kartı Taksit
Oldukça kısa süren bir işlemle borcunuzun tamamı kredi kartı taksitlendirme yapılarak ödenir, 12 eşit takside bölünerek karttan tahsil edilir. Vade farkı dışında başka hiçbir faiz ya da ek masraf alınmaz. Kart dışında hiçbir belge ya da kefil gerekmez. Ödemelerinizi her ay günü geldiğinde sabit taksitler halinde bankanıza yaparsınız, hatta dilerseniz kartınızı kullanmaya devam edersiniz. Kredi kartı borcu taksitlendirmesi yapıldıktan sonra tüm işlem biter. Borcunuz da biter. Bu nedenle de oldukça güvenilir bir sistemdir. Kredi kartı taksitlendirme yapılabilmesi için kartın birikmiş borç nedeniyle kullanıma kapalı olmaması ve icra durumuna gelmemiş olması gerekmektedir. En gerçekçi yaklaşım, bu noktaya gelmeden kesinlikle güvenilir olan bir sistemle kredi kartı borçlarını taksitlendirmektir.

Reklam

1 Response "Kredi kartı taksitlendirmeyi oldukça güvenilir bir borçtan kurtulma yöntemi!"

[…] sonra tüm işlem biter. Borcunuz da biter. Bu nedenle de oldukça güvenilir bir sistemdir. Kredi kartı taksitlendirme yapılabilmesi için kartın birikmiş borç nedeniyle kullanıma kapalı olmaması ve icra durumuna […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Taksitlendirme dünyasının baş yapıtı

İstanbul Kredi Kartı Taksitlendirme

Hits

  • Hiçbiri

Blog Stats

  • 1.331 hits

Borç taksitlendirme hizm.

%d blogcu bunu beğendi: